> Kaliteli AQUA İPTV
loading
img-bg
  • destek 0537 474 07 78
WHATSAPP DESTEK HATTI HEMEN SATIN AL
GSE SMART İPTV

GSE SMART İPTV uygulamasını AppStore veya PlayStoredan indirin ve kurun. Programı açınız.
Menüden ( Sol Üst Köşedeki Yatay Üç Çizgiye Tıklayınız ) Uzaktan oynatma listeleri kısmına tıklayın. (+) işaretine basın m3u url ekle deyin. Playlist Adına iptv yazınız. Alttaki kutucuğa vermiş olduğumuz linki yapıştırın. Ekle deyin ve ekrana iptv adında bir menü gelecek ona tıklayarak rahatlıkla izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

SMART İPTV

Samsung ve Lg Marka tv lerinize Uygulama Mağazası’ndan Smart iptv uygulamasını indirin. Ardından Uygulamada Yazan MAC Adresini Alıp Bizlere Gönderin, Yüklemenizi Biz Yapalım.

SSİPTV

1) Öncelikle tv'ye ss iptv uygulamasını kurun ve ayarlar kısmından "GET CODE" butonuna basın ekrana gelen kodu alın. 2)Daha sonra https://ss-iptv.com/en/users/playlist sitesine gidiniz. 3) Siteye girdikten sonra "Enter Connection Code" yazan bölüme tv'den aldığınız kodu yazınız ve "ADD DEVİCE" butonuna basınız. 4) Bağlantı sağlandıktan sonra "External Playlist" butonuna basın. 5) Daha sonra "CLEAR" Butonuna basınız. Ondan sonra "ADD İTEM"e basın. 6) Ekrana gelen yerden "Displayed Name" yazan kutucuğa 'aquaiptv' yazın. 7) "Source" yazan yerede bizden almış olduğunuz M3U URL linkini yapıştırın. 8) "OK" butonuna basın. Son olarak "SAVE" butonuna basıp kaydedin. NOT = Yapamazsanız destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Bilgisayar Kurulumu

Windows Tabanlı Bilgisayarınızda İptv İzlemek için öncelikle Cihazınıza *Vlc Player* Programını İndiriniz. Ardından Bilgisayarınıza İndirdiginiz Vlc Player Programının Kurulumunu Gerçekleştiriniz. Bizim verdiğimiz linkten indirmiş olduğunuz M3u Dosyasını Vlc Player ile açınız (M3u dosyasına sağ tıklayın birllikte aça tıkllayıp vlc yi seçiniz. Kanal listesine CTRL + L kısayol tuşu ile ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

our pertners